1.Preču iegādes noteikumi e-veikalā www.proteini.lv:
Izvēlieties produktu no vispārējā produktu kataloga vai izmantojiet meklētāju. Ja atrodat sev interesējošu produktu, noklikšķiniet uz fotoattēla vai produkta nosaukuma. Jūs saņemsiet detalizētāku produkta aprakstu un, ja nolemsiet iegādāties šo produktu, noklikšķiniet uz pogas "Pievienot grozam". Pirms produkta pievienošanas grozam, izvēlieties "Garša", "Izmērs" (ja pieejams) un norādiet vēlamo produkta daudzumu. Produkts tiks pievienots jūsu iepirkumu grozam labajā pusē.
Pēc produkta pievienošanas grozam tiks atvērta iepirkumu groza lapa, kurā jūs varat:
izdzēst preci no groza - noklikšķiniet uz "atkritumu tvertnes" blakus preces attēlam;
mainīt preču daudzumu (blakus precēm ievadiet vēlamo vienību skaitu);
turpināt iepirkties tālāk;
ievadīt atlaides kodu;
sākt pirkt.
Ja esat reģistrēts lietotājs, sadaļā "Pieteikšanās" ievadiet savus pieteikšanās datus, ja esat jauns lietotājs, aizpildiet reģistrācijas veidlapu. Jūs varat iegādāties arī bez reģistrēšanās. Pēc maksātāja rekvizītu norādīšanas varat izvēlēties piegādes veidu un atzīmēt, vai ir nepieciešams rēķins, kā arī komentāros atzīmēt jums aktuālo informāciju. SVARĪGI: nepareizas maksātāja informācijas dēļ piegāde var ilgt 1–2 dienas. Nepieciešams norādīt pareizo tālruņa numuru, jo kurjers ar jums sazināsies pirms preču piegādes.
Piegādes izmaksas tiks automātiski aprēķinātas jums atbilstoši preču pasūtījuma daudzumam un summai. (BEZMAKSAS piegāde pirkumiem virs 80 €). Noklikšķinot uz “Apstiprināt pasūtījumu”, jūs tiksiet novirzīts uz drošu Paysera.lt sistēmu, kur izvēlēsieties banku un samaksāsiet par precēm.
 
2. Maksājuma veidi
Maksājumiem par e-veikalā iegādātajām precēm esam izvēlējušies uzticamu un drošu Paysera.lt norēķinu sistēmu. Tajā tiek izmantoti vismodernākie informācijas drošības pasākumi, lai aizsargātu patērētājus no datu zādzībām un citām krāpnieciskām darbībām.
Jūs varat izvēlēties vienu no maksājuma veidiem:
1) Izmantojot Paysera.lt sistēmu, jūs nekavējoties tiksiet novirzīts uz savas bankas tiešsaistes bankas lapu, kur jums būs jāapstiprina jau sagatavotā pārskaitījuma veidlapa.
2) Pasūtot preces pa tālruni vai e-pastu, maksājums ar bankas pārskaitījumu ir avansa maksājums, kad Pircējs, devies uz tuvāko bankas filiāli, pārskaita naudu uz UAB Proteinas LT bankas kontu.
 
Saņēmējs: UAB Proteinas LT,
Uzņēmuma kods: 1738585515,
Banka: Luminor banka,
a / s LT06 4010 0423 0025 0902
Maksājuma mērķis: (jānorāda pasūtījuma numurs)
Maksājuma kods: (jānorāda pasūtījuma numurs).
Pirms preces piegādes ir jāpārskaita nauda uz vienu UAB Proteinas LT kontu. Pasūtījums tiks apstrādāts pēc maksājuma saņemšanas. Piegāde ilgst vidēji 2-3 darba dienas no apmaksas dienas.
 
3. Piegādes noteikumi

Bezmaksas piegāde attiecas uz pirkumiem vismaz €80 vērtībā

Piegāde uz pasta automātu vai saņemšanas punktu 2,99 €

Piegāde ar kurjeru 3,99 €

Piegāde uz pasta nodaļu 2,99 €

Piegāde uz pasta nodaļu 2,99 €

Piegāde ar kurjeru €3,49

Paku dienests preces piegādās 2-4 darba dienu laikā no preču apmaksas dienas.

Piegādes dienā Jūs ar vienas stundas intervālu ar SMS tiksiet informēts par pakas piegādes laiku.

Jūs varat arī sazināties ar mūsu menedžeri par visiem jautājumiem par piegādi (darba dienās no 9:00 līdz 15:00) e-pastu info@proteinas.lt

 
4. Preču atgriešana vai apmaiņa
Atgriešanas nosacījumi:
Preču atgriešana notiek saskaņā ar 2001. gadu. 29. jūnijs Lietuvas Republikas ekonomikas ministra rīkojums Nr. 217 “Par lietu atgriešanas un apmaiņas noteikumu apstiprināšanu”.
Visizplatītākie ir 2 gadījumi:
1. Ja vēlaties atgriezt preci mūsu vainas dēļ (jūs nesaņēmāt to, ko pasūtījāt; saņēmāt produktu ar defektiem), lūdzu, sazinieties ar mums pa tālr. 861642124 vai kontaktos norādīto e-pasta adresi. Mēs saskaņosim turpmākās darbības ar jums - mēs vai nu nosūtīsim jums līdzīgu produktu, vai arī atmaksāsim jums naudu. Šajā gadījumā mēs (Pārdevējs) sedzam sūtīšanas izmaksas.
2. Bez pamatota iemesla preces var atgriezt 10 darba dienu laikā, bet tikai tad, ja preču iepakojums nav bojāts. Nesabojājot oriģinālo iepakojumu, jums būs jāiepako produkts un jānosūta mums - Taikos p. 66a, Klaipēda. Pēc produkta saņemšanas un pārbaudīšanas mēs 10 darba dienu laikā atgriezīsim naudu jūsu norādītajā kontā. Šajā gadījumā piegādes izmaksas sedzat jūs (Pircējs).
 
5. Privātuma politika
Proteinas.lt garantē jūsu personas datu drošību un nodrošina, ka tie tiks izmantoti tikai preču pirkšanai un pārdošanai.
Mēs atzīstam un respektējam katras fiziskas personas, kas pērk veikalā Proteinas.lt, konstitucionālās tiesības uz privātumu. Mēs vācam un izmantojam jūsu personas datus (vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese) tikai:
apstrādāt jūsu produktu pasūtījumus;
risināt visas problēmas, kas saistītas ar preču piegādi, atgriešanu vai maiņu, un izpildīt citas saistības, kas saistītas ar preču pirkuma līguma izpildi.
Mēs apņemamies nenodot jūsu datus vai personisko informāciju trešajām personām, ieskaitot jūsu personas datu apstrādi mārketinga nolūkos, bez jūsu iepriekšējas piekrišanas.
 
6. Atbildība
1. Pircējs ir pilnībā atbildīgs par reģistrācijas veidlapā sniegto datu pareizību. Ja Pircējs reģistrācijas veidlapā sniedz neprecīzus datus, Pārdevējs nav atbildīgs par sekām.
2. Pircējs ir atbildīgs par savām darbībām, kas veiktas, izmantojot e-veikalu.
3. Pircējs ir atbildīgs par pieteikšanās datu pārsūtīšanu trešajām personām. Ja trešās personas izmanto Pircēja pieteikšanās datus, Pircējs ir atbildīgs par trešās personas veiktajām darbībām.
4. Uztura bagātinātāji nav zāles, un tie nav paredzēti slimību ārstēšanai vai diagnosticēšanai. Ja jums ir kādas veselības problēmas, pirms jebkuru piedevu lietošanas konsultējieties ar ārstu. Visas šajā vietnē izklāstītās idejas un apraksti ir autoru viedokļi vai papildinājumu ražotāju kopsavilkuma informācija. Vietnē sniegtā informācija neaizstāj ārsta vai uztura speciālista padomu. Par uztura bagātinātāju lietošanu un izvēli atbild patērētājs, Pārdevējs neuzņemas nekādu atbildību par veselības problēmām.
5. Sportistiem pirms uztura bagātinātāju lietošanas pienācīgi jānovērtē diēta, vingrošana un, konsultējoties ar dietologiem, jāizvēlas piemērotākais uztura bagātinātājs.
 
Uzmanību! Cenas tiešsaistes un fiziskajos veikalos var atšķirties! Par konkrētām cenām, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni.