Cobra/JNX

Cobra/JNX

JNX Sports® ir dzimis ASV, lai izjauktu, jo bez neliela haosa nav izmaiņu. Pasaulei vajag vairāk nemiernieku ar mērķi... lai satricinātu lietas.

KĀPĒC GALVENIE?

Māksla vienmēr ir bijusi izaicinošs spēks, kas izjauc status quo. Daudziem no mums māksla un mūzika ir arī veids, kā mēs izpaužam sevi, savu neapmierinātību un uzstājam pretrunām. Šeit ienāk mūsu galvaskausi.

Ražoti ASV, JNX produkti ir vairāk nekā tikai galvaskausi uz pudeles pirms treniņa; katru galvaskausu ir radījis mākslinieks no visas pasaules, lai personalizētu izstrādājumu iekšpusē; katrs galvaskauss atspoguļo to, kas mēs esam kā zīmols; katrs galvaskauss atspoguļo mākslas spēku kā aktīvismu, kas norāda uz to, cik svarīgi ir radīt nelielu haosu, kad status quo vienkārši nav pietiekami labs.

IZVEIDOT IOVATĪVUS UN DROŠUS PRODUKtus

Uzņēmumā JNX Sports® mēs ticam, ka saviem klientiem ir jānodrošina inovatīvi, efektīvi un konsekventi produkti, kas sniedz viņiem enerģiju, izturību un rezultātus, kas viņiem nepieciešami, lai dzīvotu dzīvi, ar kuru viņi var lepoties.

Viss JNX Sports® klāsts tiek ražots GMP atbilstošā rūpnīcā ASV, izmantojot augstākās kvalitātes un atbildīgi iegūtas sastāvdaļas. Mūsu formulās jūs neredzēsiet nepārbaudītas sastāvdaļas. Mēs ņemam vērā tendences, taču neapdraudam mūsu klientu drošību.

SPĒKS NAV TIKAI MUSKUĻU MASA

Mēs uzskatām, ka spēks nav tikai muskuļu masa.

Tas ir par izturību un motivāciju, lai pārvarētu ikdienas izaicinājumus sporta zālē un ārpus tās. Runa ir par iestāties par to, kam ticat, un dot status quo vidējo pirkstu, kad status quo vienkārši nav pietiekami labs. Tas ir par netaisnības un viduvējības izaicināšanu un drosmi pārkāpt noteikumus, kad noteikumi vairs nedarbojas.

Bez neliela haosa izmaiņu nav.Mēs, tāpat kā jūs, esam slimi ar nevienlīdzību, netaisnību, nezināšanu, sociālajām un vides problēmām, kas mūsdienās nomoka sabiedrību, un mums ir gana. Mēs ieņemam nostāju un palīdzam saviem klientiem darīt to pašu.

Pasaulei vajag vairāk nemiernieku.

JNX Sports ir leģendāra, sportistiem visā pasaulē zināma kompānija, kas visvairāk pazīstama ar pirmstreniņu uztura bagātinātāju "The Curse", tauku dedzinātāju "The Ripper" un jaunāko "The Curse" enerģijas brāli - "The Curse". Ēna".

Aktīvie filtri