7 veidi, kā vīriešiem uzlabot seksuālo veselību un spēku.

 

7 veidi, kā vīriešiem uzlabot seksuālo veselību un spējas


Ja vēlaties visu nakti uzturēt seksuālu darbību gultā, jūs neesat vienīgais...
 
Daudzi vīrieši meklē veidus, kā uzlabot seksuālo dzīvi. Tas var ietvert esošo problēmu uzlabošanu vai jaunu veidu atrašanu, kā saglabāt partneri.
Tirgū ir daudz libido uzlabojošu uztura bagātinātāju (Tribulus Terrestris, Saw Palmetto, Maca utt.), Taču ir daudz vienkāršu veidu, kā palikt stiprākam un spējīgākam un bez tablešu palīdzības.
Atcerieties, ka jūsu dzimumlocekli ietekmē asinsspiediens, un pārliecinieties, ka ar asinsrites sistēmu viss ir kārtībā. Būtībā tas, kas ir labs sirdij, ir labs arī seksuālajai veselībai.
 
Lasiet tālāk, lai atrastu dažus vienkāršus veidus, kā uzlabot savu seksuālo sniegumu.
 
1. Esi aktīvs

Viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot savu veselību, ir sirds un asinsvadu vingrinājumi. Dzimumakts var paātrināt jūsu sirdsdarbības ātrumu, bet regulāri vingrinājumi var palīdzēt jūsu seksuālajām aktivitātēm saglabāt jūsu sirds veselību.
Trīsdesmit minūtes dienā, veicot svīšanu veicinošus vingrinājumus, piemēram, skriešanu un peldēšanu, var izdarīt brīnumus, lai veicinātu libido.
 
2. Ēdiet šos augļus un dārzeņus

Daži pārtikas produkti var arī palīdzēt uzlabot asinsriti:
 
Sīpoli un ķiploki. Šie pārtikas produkti, iespējams, nesmaržo labi, bet tie var palīdzēt asins cirkulācijai.
Banāns. Šis auglis, kas bagāts ar kāliju, var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu, kas var dot labumu jūsu svarīgākajām seksuālajām daļām un palielināt seksuālo aktivitāti.
Čīli pipari. Dabiski pikanti ēdieni palīdz asinīm samazināt hipertensiju un iekaisumu.
 
3. Ēdiet šos ēdienus

Šeit ir daži pārtikas produkti, kas var palīdzēt sasniegt labāku asinsriti:
 
Omega-3 taukskābes. Šāda veida tauki uzlabo asinsriti. Tos var atrast lasī, melodijā, avokado un olīveļļā.
B-1 vitamīns. Šis vitamīns palīdz ātrāk pārvietot nervu sistēmas signālus, ieskaitot signālus no smadzenēm uz dzimumlocekli. Tās atrodamas cūkgaļā, zemesriekstos un pupiņās.
Olas. Olas, kurās ir daudz citu B vitamīnu, palīdz līdzsvarot hormonu līmeni. Tas var mazināt stresu, kas bieži nomāc erekciju.
 
4. Samaziniet stresu

Stress var ietekmēt visas jūsu veselības jomas, ieskaitot libido.
Stress palielina sirdsdarbības ātrumu (sliktā nozīmē) un palielina asinsspiedienu. Abi šie faktori kaitē dzimumtieksmei un darbspējām.
Psiholoģiskais stress var ietekmēt arī erekciju vai orgasmu.
Vingrojumi ir lielisks veids, kā mazināt stresu un uzlabot veselību.
Runājot ar partneri par stresu, jūs varat arī nomierināt, vienlaikus stiprinot jūsu attiecības.
Stress var izraisīt arī kaitīgus ieradumus, piemēram, smēķēšanu vai alkohola lietošanu, kas var pasliktināt jūsu seksuālo sniegumu.
 
5. Atmetiet sliktos ieradumus

Smēķēšana un alkohola lietošana var ietekmēt arī seksuālo sniegumu.
Pētījumi rāda, ka nedaudz sarkanvīna var uzlabot asinsriti, bet pārāk daudz alkohola var negatīvi ietekmēt.
Stimulatori sašaurina asinsvadus un ir saistīti ar impotenci. Cigarešu samazināšana vai smēķēšanas atmešana ir viens no pirmajiem soļiem, lai uzlabotu seksuālo sniegumu.
Slikto paradumu aizstāšana ar veselīgiem, piemēram, vingrošana un veselīgāka ēšana, var palīdzēt uzlabot seksuālo veselību.
 
6. Iegūstiet sauļošanās līdzekli

Saules gaisma pārtrauc melatonīna ražošanu organismā. Šis hormons palīdz mums gulēt, bet arī nomierina dzimumtieksmi. Zemāks melatonīna līmenis nozīmē lielāku dzimumtieksmi.
Dodoties ārā un ļaujot saulei iekļūt ādā, var palīdzēt pamodināt libido, īpaši ziemas mēnešos, kad ķermenis ražo vairāk melatonīna.
 
7. Saņemiet vairāk palīdzības, ja jums tā nepieciešama

Ja Jums ir erektilā disfunkcija vai citi diagnosticēti traucējumi, jums var būt nepieciešama medicīniska ārstēšana. Nekautrējieties runāt ar savu ārstu par to, kā uzlabot seksuālo sniegumu.
 
Tomēr jebkurā gadījumā tas nekad nav slikts lēmums vingrot, ēst pareizi un pilnībā izbaudīt savu seksuālo dzīvi.
Svētdiena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena January February March April May June July August September October November December