Testosterona pastiprinātāji

Testosterona pastiprinātāji ir uztura bagātinātāji, kas stimulē ķermeni dabiski paaugstināt testosterona līmeni. Testosteronu stimulējošu uztura bagātinātāju galvenās sastāvdaļas parasti ir: Tribulus terrestris ekstrakts, D-asparagīnskābe, sakņu pipari (Lepidium meyenii, MACA) sakņu ekstrakts; mātītes (Trigonella foenum-graecum L.), cinka un ZMA komplekss (cinks, magnijs, B6 vitamīns).
Testosterona uztura bagātinātāji ir populārāki vīriešu vidū, īpaši sportistu vidū, kuri vēlas palielināt testosterona līmeni, lai ātrāk palielinātu muskuļu masu. Testosterons ir atbildīgs par libido, tauku sadalījumu, garastāvokli, muskuļu masu. Ar vecumu testosterona līmenis organismā samazinās, tāpēc dažādi augi, vitamīni, minerālvielas vai skābes, kas sastāv no dabiski pieaugoša testosterona līmeņa, var būt lielisks risinājums nobriedušiem vīriešiem ar zemu testosterona līmeni.
Vīrieši, vingrojiet, kontrolējiet svaru, pareizi ēdiet, lietojiet D vitamīnu, izvairieties no stresa un pietiekami daudz guliet - testosterons ilgi saglabāsies augsts.

Aktīvie filtri